Choď na obsah Choď na menu
 


Disney Star Magazine

Apríl 2010

 

---

 

Vítam ťa v prvom vydaní Disney Star Magazine!

Dúfam, že sa ti bude páčiť :)) xoxo..Sonny*

 

---

 

Hviezda Mesiaca

 

Miley Cyrus

Obrázok

Miley Ray Cyrus, rodným menom Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, speváčka a textárka. Známá je predovšetkým vďaka svojej roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkom televíznom seriály Hannah Montana, ktorý vysiela stanica Disney Channel.

Miley Cyrus sa narodila v Nashville v štáte Tenesee a je dcérou Leticie Tish a country speváka Billyho Ray Cyrusa. Má dvoch nevlastných bratov - Christophera Codyho a Trace Cyrusa, ďalej má nevlastnú sestru Brandi, mladšieho brata Braisona a mladšiu sestru Noah, ktorá je tiež herečkou. Navštevovala strednú školu Heritage Middle School a bola tam roztlieskávačkou. Vyrastala na farme svojich rodičov kúsok od Nashville.

O herectvo sa Miley začala zaujmať vo svojich 9-tich rokoch, keď so svojou rodinou dočasne bývali v Torontu v Kanade. Na televíznych obrazovkách sa prvý krát objavila v televiznom seriále jej otca, „Doc“, kde hrala dievča Kylie. V roku 2003 si zahrala v úspešnom filme Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Najväčší zlom jej kariéry nastal, keď vyhrala casting na hlavnú postavu v seriáli Hannah Montana. Podľa viceprezidenta Disney, Garyho Marsha, bola Miley Cyrus do role obsadená vďaka svojej energickek povahe.

24. októbra 2006 vydalo Walt Disney Records prvý soundtrack k seriálu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songov, ktoré v seriáli Miley Cyrus naspievala. 26.júna 2007, presne 8 mesiacov po vydaní prvého soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané „Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus“. Prvé CD slúžilo ako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bolo jej debutovým sólovým albumom. Sama si napísala 8 z 10 pesničiek na tomto albume. Song „See You Again“ sa stal jej prvou pesničkou, ktorá sa umiestila v top 10 v hitparáde Billboard Hot 100.

O rok neskôr vydává Miley svoje druhé album Breakout. Toto CD je prvým albumom Miley Cyrus, ktorá nemá žiadnu spojitosť s Hannah Montana. Song „7 Things“ sa stal jej najúspešnejším hitparádovým songom, na ktorý je Miley veľmi pyšná a sama si ho napísala.

18.októbra 2007 sa vydala na prvé turnú ako Hannah Montana. Turné odštartovala v St. Louis, Missouri a kvôli obrovskému záujmu bolo prodĺžené až do 31.januára 2008. Počet vystúpení tak dosiahol neuveriteľného čísla 69. 14.septembra 2008 vystúpila s niekoľkými ostatními umelcami v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornia na benefičnom koncerte na boj proti rakovine.

Podľa časopisu Parade a US Weekly si Miley zarobila v roku 2007 krásnych 18,2 miliónov dolárov.

V rozhovore pre noviny USA Today prezradila, že viera v Boha je hlavná vec a že práve vďaka Bohu pracuje v Hollywoode. V rozhovore pre časopis Parade dodala, že so svojou rodinou pravidelne chodí do kostola.

V júni 2009 sa konečne u nás v kine objavil film Hannah Montana:the movie, prvý kinofilm v ktorom si Miley zahrala hlavnú rolu.

Miley, ako aj ostatné deti, trpí tiež nejakou chorobou. Nazýva sa hypoglykémia, choroba podobná cukrovke.

V roku 2009 vydala knihu Miles to go, ktorá je podobná jej životopisu. Píše v nej o sebe, rodine, jej kariére a dôležitých chvílach jej života. 

Koncom roka 2009 sa Miley vydala na svetové turné Wonder tour, kde prezentovala piesne z jej nového albumu Times of our lifes. Tiež dokončila svoj nový kinofilm The Last Song ktorý mal v Amerike obrovský úspech.

 

---

 

Novinky

 

Miley kupuje nový dom!

Obrázok

Miley Cyrus nám ponúka informácie o svojom novom dome.

V rozhovore pre People magazín prezradila: "Momentálne si kupujem dom. Ešte som sa nenasťahovala. Potrebuje ešte rekonštrukciu. Môj dom je blízko k domu mojej rodiny v Toulca Lake. Bude určite nádherný, pretože ho navrhuje mamka. Ona je interiérový designér, a preto verím, že môj dom bude vyzerať skvelo!"

Nech sa ti to vydarí, Miley :))

 

(http://www.disney-star.estranky.sk/)

 

Selena Gomez at Disney Land in Paris

Obrázok

Selena sa predvčerom (2.apríl) objavila v Paríži - v Disney Lande.

Teraz tu máte aj fotky. Sel to veľmi pristalo :))

(klikni na foto, a zobrazí sa ti viac)

 

005.jpg 010.jpg 002.jpg 009.jpg 011.jpg

 

(http://www.disney-star.estranky.sk/)

 

Taylor Swift: New photoshoot for People

 Obrázok

Taylor sa dala znovu "odfotiť", tentoraz pre magazín People. Tento photoshoot je naozaj krásny, možno z nich spravím aj logo :))

 

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

 

Demi & Joe: Znova spolu!

Obrázok

Úžasná správa! Miláčikovia Ameriky, Demi Lovato a Joe Jonas sa počas natáčania Camp Rock 2 dali dohromady! Zatiaľ to bola len otázka, ale konečne sa našla aj odpoveď! Je to pravda! Ja z nich mám obrovskú radosť, a čo vy? :))

 

---

 

Twitter Messages

Pre tento mesiac som si vybrala moju obľúbenú speváčku - Demi Lovato.

  

 

twitstamp.com

 

---

 

  Zábava <3

 

Na čo myslí?

No tak, a je to tu :)) Skús vymyslieť čo najvtipnejší výrok a napíš ho do komentárov. Najlepší získa diplom a samozrejme, výrok uverejním v ďalšom vydaní.

 

Obrázok

 

Zmena celebrít

Pre tento mesiac som vybrala Miley <3

 

2006

 

11655880bross15132008114809PM.jpg

 

2007

disneyallstar_009.jpg

 

 

2008

188.jpg

 

2009

Teen Choice Awards 2009.Gibson Amphitheatre, Universal City, CA.August 9, 2009.

 
 

 

2010

 

The 52nd Annual GRAMMY Awards.Staples Center, Los Angeles, CA.January 31, 2010.

 

(obrázky: anjelik.estranky.cz)

 

Koniec

 

Dúfam, že sa vám to páčilo :)) Je to prvé vydanie, nič moc :))

Vyjadrite v komentároch!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

http://perfect-mileyc.blog.cz/

(Annie, 8. 4. 2010 17:22)

hezuuuu